Ložní povlečení, prostěradla, metrový textil - internetový obchod JÁN HLUZÁK

Přihlásit | Registrace Nákupní košík:
0.00 Kč
  • Ložní povlečení a jak ho vybírat

Ložní povlečení a jak ho vybírat

Jak se dělí povlečení

Ložní povlečení se liší materiálem, rozměry, designem, ale i původem nebo způsobem výroby.

Právě materiál v kombinaci s designem přitom bývá pří nákupu povlečení rozhodujícím faktorem.

Bavlněné povlečení

V povlečení ze 100% bavlny vám nebude ani horko, ani zima a potěší vás nejen na omak, ale díky krásným barevným vzorům i na pohled.

Bavlněné povlečení si vás získá svou mimořádnou snášenlivostí vůči praní a sušení, pročež si zachovává tvar i barvu po mnoho let, ale oblíbíte si ho i pro možnost celoročního využití.

Krepové povlečení

Krepové povlečení je ve skutečnosti také bavlněné. Jedná se o 100% bavlnu, která speciální úpravou získala charakteristické a oblíbené vlastnosti, díky nimž odpadá povinnost žehlení.

Krepové povlečení se vyznačuje podobnými kvalitami jako hladké bavlněné povlečení – je vzdušné, dobře se v něm vyspíte 12 měsíců v roce a vyznačuje se vynikající tvarovou i barevnou stálostí.

Jak vybírat povlečení

Při nákupu povlečení se zaměřte na tyto aspekty:

Materiál

Povlečení ze 100% bavlny, ať už v hladkém, nebo krepovém provedení, vám poskytnou záruku nejvyšší kvality a dlouhé životnosti. Volba mezi bavlnou a bavlněným krepem je věcí individuálního vkusu. Pro odpůrce žehlení je krepové povlečení z výše uvedených důvodů přesto jasná volba.

Rozměry

Povlečení nabízíme vždy v několika velikostních variantách, a tak si snadno vyberete to, které bude odpovídat rozměrům vaší přikrývky a polštáře. V naší chráněné dílně navíc vyrábíme i povlečení na zakázku, jež rádi přizpůsobíme požadovaným parametrům.

A nezapomeňte, že dětské povlečení má v našem e-shopu vyhrazeno samostatné kategorie.

Design

Ještě než budete následovat instinkt a gusto, rozhlédněte se po svojí ložnici a představte si takové povlečení, jehož dezén bude ladit s celkovým rázem místnosti.

Nezanedbatelný význam má i to, jak barvy působí na naši psychiku. Studené barvy, například módní fialová nebo modrá, v létě příjemně chladí, zatímco v zimě uvítáme teplejší barvy, jako jsou hnědá, červená a žlutá.

Před výběrem dětského povlečení si zjistěte, kteří pohádkoví hrdinové nebo zvířátka se zrovna těší oblibě u vaší ratolesti, a dopřejte jim povlečení s Krtečkem, žirafami nebo jinými kreslenými favority.

U dětského povlečení volte světlé barvy – vyhovíte tak duševnímu růstu dětí.

Kvalita a původ

Při nákupu ložního povlečení, prostěradel a dalšího textilu myslete i na to, z které země pochází, kdo je vyrábí a v jakých podmínkách.

Naše povlečení vyrábíme ve vlastní chráněné dílně v Ostravě a stejně jako náš ostatní bytový textil plně vyhovujenormám Evropské unie. Na vysokou kvalitu a spokojenost klientů mají vliv dlouhá tradice našírodinné firmy (od roku 1992), zakázková výroba povlečení na míru, provoz kamenné prodejny v Ostravě-Hrabůvce i vlastní rozvoz zboží.

Novinky

Omezení provozu v do ...

Dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 11.12.2018 až 13.1.2019 dojde k omezení provozu eshopu z důvodu čerpá ...

Vánoční svátky

Dovolujeme si Vás upozornit, že ve dnech 14.12.2016 až 20.1.2017 dojde k omezení provozu eshopu z důvodu čerpá ...

O nás

V současné době zajišťujeme vlastní autodopravou rozvoz našeho zboží přibližně do 130 obchodů, několika desítek hotelů, penzionů, ubytoven atd.

Jako další krok rozvoje naší firmy, přiblížení k Vám odběratelům a umožnění nákupu našeho zboží jsme otevřeli internetový obchod. Věříme ve Vaší spokojenost.

Číst více
Nabízíme
  • Ložní povlečení
  • Prostěradla
  • Utěrky
  • Metrový textil
  • Chrániče matrací

… on-line nabídku najdete v levém menu.

Číst více
Nevíte si rady? Kontaktujte nás!